17 Şubat 2010 Çarşamba

en özel organizasyon :)

koskoca 4 yıl onların ki ;mutlu,mutsuz ve bazen de tartışmalı. eminim ki hayatlarının en özel 4 yılını yaşadılar ve yaşayacaklar da.onları aşağı yukarı 2 yıldır tanıyorum ama gördüğüm en özel çiftlerden biri.birbirlerinin en büyük destekçisi ve çoğu zaman belki de ailelerindende yakın.
onlar artık birbirinden ayrı düşünülemeyen bi ikili oldular gözümüzde.

onlarla birlikte olmak her zaman çok eğlenceli ve unutulmaz.bazen evde bazense dışarda ama nerede olursa olsun onlarla birlikte bir şeyler yapmak her şeyden çok farklı.

bazen yorgun gelirler bize,yemek yer ve birbirlerine sarılıp şekerleme yaparlar :) bazen sadece Nian gelir birlikte bir şeyler içeriz,dizi izleriz,eleştiri yaparız ya da yapışık üçüz gibi korku filmi izleriz :) bazen de Ali gelir arka odada dinlenir,keyifliyse Hasanla ya da Dinoyla uğraşır. her durumda onlarla olmak inanılmaz keyifli bundan şüphem yok.

bugün 17 şubat onların 4. yılı ve onlar yemeğe çıkmışken biz gizli bir operasyon yapıp eve sızdık :) itinayla evi toparladık. gülleri,mumları,gül yapraklarını ve onlara özel hediyemizi yerleştirip bir de not iliştirdik kapıya hsnplş imzalı :) ve kesin olduğunu düşündüğümüz bir şey vardı ki ikisininde inanılmaz mutlu olacağı hatta Nianın mutluluktan ağlayabileceği :).onları mutlu etmek ve onlara özel bir şeyler yapmak çok keyifliydi bunu farkettim.umarım onları seneye de çok hoş bir süprizle-bundan çok daha özel ve güzel olur- mutlu ederiz.

onları çok seviyorum ve her daim yanlarında olmaktan mutluluk duyuyorum. daha nice yıllara iyi varsınız dünyanın en özel Ali & Nian çifti.

(A)li (N)ian gelir biz mutlu oluruz :)

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...