16 Eylül 2010 Perşembe

arayı soğutmayalım

günlerdir bloga yazmıyorum çok ihmal ettimbiliyorum ama hem mutluluk sarhoşuyum hemde biraz üşeniyor olabilirim.her neyse izmir'e geldim 2 gün önce.öyle özlemişim ki evimde,yatağımda sevdiğim adamla uyumayı.özlemişim salonumda oyalanmayı caddenin susmak bilmeyen gürültüsünden şikayet etmeyi,dostları...
günlerdir bir türlü giderilemeyen özlemle dolup taşıyoruz.koca bir yılı aynı evde geçirdikten sonra 1.5 ay ayrı kalmak cidden dayanılmaz birhale bürünmüş bunu anladık.onunla uyumak,uyanmak,sarılmak her şeyi paylaşmak çok güzel.birkez daha anladım.
dün bir dostumuzun evine gittik.sansürlenmiş spartacus'ü izlerken bir yandan da dalga geçtik.resmen diziyi kese kese ne hale getirmişler pek yavandı.sanırım en iyisi internetten izlemek.her neyse daha sonra yasak elma yaptık(bir gün üşenmezsem tarifini yazayım)çok hoş ve ağır olmayan votkalı bir kokteyl tarzı bişey.her neyse sonra bir delilik yapıp fotoğraflar çekmeye başladık. stopmotion çekmeyi planlıyoruz ona uygun hikayeli komik fotoğraflar çektik.
bugünse ayrı bir komikti öğlen spora gittik ben daha yeni başladığım için en fazla 1 saat falan sürüyo.sonra eve geldik tabi karnımız deli gibi aç.birer urfa iskender söyledik.evet doğru okudunuz spordan sonra urfa iskender yedik.şimdi midemize oturdu oturmakla da kalmayıp b,r de uyku bastırdı.şimdi uyuyamamak için tv izliyoruz.
yarın da bodruma gidiyoruz.çok değil birkaç gün kalıp dönücez.bakalım orda neler olucak.bir bodrum sandaleti almayı heves ettim uamrım uygun fiyatlıdır da alırım.
işte böyle pek parlak bir yazı olmadı.iskender mideme oturmuş durumda bir yandan da uyku.benden bu kadar sevgili izleyicilerim.
en yakın zamanda daha güzel bir yazımda buluşmak dileğiyle.
muah*

2 yorum:

Ayris dedi ki...

:)Spartacus için twitterda biri "hangi dosyaya koysam hacı? Porno mu, aksiyon mu bilemedim" demişti :)) Türkiye'de yayınlanması absurd bence, keseceksen bu kadar fazla, yayınlama kardeşim :p
yasak elmayı merak ettim, paylaş lütfen burada :)
bir de spordan sonra böyle bir şey yapacağını daha okumamın başında aklımdan geçirmiştim :) ben de öyle yapmıştım çünkü :D

banu bilgi dedi ki...

bencede yaa adamın kafasını kesiyo bi damla kan yok.ne biçim iş budur nerede kaldı inandırıcılığı.yalnız sahneler çekimler enfes olmuşdaa işte kesimlerde olmasa mis.yasak elmayıda en yakın zamanda paylaşıcam fotoğraflarıyla söz :)
spora gelince de nedense hayatımda hep öyle oldu ilk spor denemelerim ama midemi fena yaptı dün yediğim snaırım bir daha böyle bir açgözlük yapmam gider burger king yerim :P

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...