25 Eylül 2010 Cumartesi

böğrüm yanıyor dostlar


Spartacus"blood and sand" dizisinin başrol oyuncusu Andy Whitfield lenf kanseriymiş.aslında dizinin ilk sezonunda da devam ediyormuş hastalığı fakat tedaviyle birlikte iyiye gitmeye başlamış.dizinin 2. sezonu " gods of the arena" çekimlerinde hastalığı nüksetmiş ve 2. sezon devam edemeyeceğini açıklamış.

"Starz’da yayınlanan ve ilk sezonuyla dikkatleri üzerine çeken “Spartacus: Blood and Sand“in yıldızı Andy Whitfield sağlık nedenlerinden ötürü diziye devam edemeyeceğini açıkladı. Whitfield’a bu yılın başında tedavi edilebilir Hodgkin dışı lenfoma teşhisi konulmuştu. 1. sezonun ardından tedavi görmeye başlayan oyuncu giderek iyileşmesi üzerine yeni sezonda yer alacağını duyurmuştu. Bu süreç içinde de Straz “Spartacus: Blood and Sand“in 2. sezonunun prodüksiyonunu ertelemiş, ocak ayında ekranlara gelmesi planlanan ve dizide yaşananların öncesini anlatan “Spartacus: Gods of the Arena” bir kısa dizi çalışmasına girmişti. Ancak Whitfield’ın doktorları kanserin yeniden nüksetmemesi için tedavinin kesinlikle devam etmesini önerince planlar değişti.

Genç oyuncu dizi ekibine yönelik olarak kaleme aldığı açıklamada “Birçok harika insanın içinde olduğu, Spartacus gibi bu denli özel bir projeden ayrılmak zorunda kaldığım için derin bir hayal kırıklığı yaşıyorum. Görünen o ki; zaman, ailemle birlikte sıra dışı bir maceraya girişme zamanı. Şimdiye kadarki desteğinizden ötürü teşekkürler.” dedi. Yayıncı kanal Starz da aynı şekilde oyuncuya teşekkür eden bir açıklama yayınladı. Kanal açıklamasında Whitfield’a destek olmanın birinci öncelikleri olduğunu vurguladı ve dizinin akıbetinin ne olacağına ilerleyen dönemde karar verileceğini söyledi.

Umarız Whitfield’ın tedavisi olumlu sonuçlanır ve kendisi kanserden tamamen kurtulur."

tam da aramda bir bağ kurmuştum andy'le.o savaşırken hadii diye heyecanlanmıştım.1.sezonu bitirmiştim dün gece.ama bu haberle resmen yıkıldım.böğrüm yanıyor cidden ya.o kadar üzgünüm ki ağlayabilirim o derece bağlanmıştım.şimdi andy siz bi spartacus fikri bile kötü geliyor. işte böyle yastayım dostlar.böyle kaderin tekerine çomak sokarım ve de giderim.

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...