4 Ekim 2010 Pazartesi

ana fikri bol s'li sitem

bugün bir şarkı dinledim mp3 ümden ama şarkıyı kim söylüyodu adı neydi hiç hatırlamıyorum.aklımda kalan sadece bir şarkı sözü sana ihtiyacım var demene ihtiyacım var.aslında düşününce taa derinlere inen bir anlamı var bence.çoğu zaman çevremizdekiler için elimizden gelen her şeyi yaparız ama genelde bunu yapanlara değilde yapmayanlara ya da taa uzaklardaki o insanlara ihtiyaç duyulur ya da ne biliyim genelde onlar önemsenip özlenir.bizim günlerce hatta haftalarca duymayı beklediğimiz cümleler onlara bol kepçeden yağar yağmur misali.bu doğanın kanunu gibi bir şey insan ilişkilerinde bana kalırsa.
yinede siz siz olun empati kurun ve karşınızdakinden ne bekliyorsanız sizde onu söyleyin.evet çoğu zaman karşılık bulamıyoruz ama yinede bizimki vicdan rahatlatmak olsun diyelim.
ve bir kez daha acı bir gerçeği hatırlatmak isterim size sevgili dostlarım seveni s.kerler s.keni severler. bu hep böyleydi ve böyle kalacak. yanıbaşlarında bir elmas olsada onlar hep uzaktaki kaya parçasına ihtiyaç duyarlar.
her gün artık saldım gitti peeh desekte içimizde bir bir derin yaralar açtığını bal gibi biliyoruz ve inatla üstünü örtüyoruz.sonuç mu elde kalan koca bir 0 ama yapacak bir şey yok.
dediğim gibi seveni s*kerler s*keni severler.
öpüldünüz iyi geceler.

1 yorum:

attractive adam dedi ki...

4s kuralı her zaman heryerde geçerli..Bunu bilerek süreçler takip edilmeli..Birde şu kelime doğrulamyı önüme koymasan:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...