24 Haziran 2011 Cuma

midye ye veda

bir süreliğine bodrum günlerimiz sonlanıyor. Pazar günü dönüyoruz.yarın sabah erkenden kalkıp denize girmeyi ve öğlene kadar güneşlenmeyi planlıyorum. günümüsonuna kadar değerlendirip kapatıcı bronzluk rengimi almalıyım.o ten rengini çok seviyorum.0 makyajla bile çok hoş gözükülüyor.

istikamet İzmir.ardından İstanbul. tam tarihler tamamen ruh halime göre. belki eylül gelir birlikte döneriz istanbula.pek güzel olurdu.
bu tatil boyunsa sanırım 1-2 fotoğrafım var.son gün fotoğraf çekilmeliyim.
en garibi de kendimi hiçbir yere ait hissedememem.bu konu kafamı çok karıştırsa da bir çözüm bulabileceğime inanıyorum.

Pazar gününden sonra daha çok yazacağım.

http://fizy.com/s/1cay8g

22 Haziran 2011 Çarşamba

deniz altında 20 bin fersah

bu ara eskisi kadar sık yazamıyoruz.yeni bir blog hazırlıyoruz. şuan tatilde olduğum yer hakkında pek enfes oluyor. bitirince burada sizlerle paylaşacağım.
bu ara sık girmememe rağmen izleyicilerimin artması yüzümü güldürdü :)

pek yaptığım bir şey yok. sıcaklar dolayısıyla güneşlenmiyorum.normalde de gündüz 12 ye kadar ve de akşam 5 te yarım saat güneşlenirdim ama şimdi onu da yapmıyorum.
deniz yine enfes. nefesim yetmediği için uzun süre dipten gidemesemde su altındagözümü açmak bile kendimi pek hoş hissettiriyor :)

sanmayın her şey süper oh mis tatil.bende de aksaklıklar sıkıntılar oluyor.

hepimize aksaksız bir gün diliyorum :)

20 Haziran 2011 Pazartesi

yalnızca ben yüzlerce sen

"Yalnızca ben yüzlerce sen"   aslında blog ismim bu olucaktı ama biri ebnden önce davranıp bu adresi aldığı için "2 kişilik ben" yaptım. tabiki bu ismi de çok seviyorum.
blogum artık benim için hayal dünyamda yarattığım bir arkadaş.her şeyimi paylaştığım,yeni duyduklarımı heyecanla aktardığım.keşke insanlarda bloglar kadar anlayışlı olsa.

iyi bloglar

18 Haziran 2011 Cumartesi

bodrum bodrum...

vegölköy'e gelmiş bulunmaktayız. herkesin bildiği ismiyle göltürkbükü. dün akşam güzel koskocaman bir aile tadında yemek yendi. özlenen o sevilen insanlarla hasret giderildi.gülüp eğlenildi.

bugün denize girdim.yüzmek çok güzel şey.eskiden sürekli suyun içinde oynardık,iskeleden atlardık.eskide kaldı.

sabah ya da akşam üstü güneşlenmeyi tercih edenlerdenim.ama bugün güneşlenmedim,güneşlenemedim.
tatil yaptığınız kişi güneşte ya da iskelede oturmaktan hoşlanmıyorsa günrşlenme eylemi sizi yalnız tatil yapıyormuş gibi hissettiriyor.

insanlar tatilde nasıl eğleniyor hiç bilmiyorum.

herkes bir şeyler yaparken ben balkonda oturup blog yazıyorum.

bugün bir şey farkettim.eğer tatil istiyorsam kesinlikle buradan başka bir yere gitmeliyiz. tanımadığımız insanların olduğu,keşfedecek yerlerin olduğu bir tatil yerine.benim için bodrumun öyle bir yer olmadığı kesin.

bulmuşunda bunuyorsun diyebilirsiniz.ben buldum ama bodrumu tatil olarak yaşamayalı uzun yıllar oldu.

16 Haziran 2011 Perşembe

uu-huh 140

140 izleyicim olması şerefine sizle çok sevdiğim,hatta bayıldığım bir videoyu paylaşmak isterim. Yeni izleyicilere hoş geldiniz ,hep olanlara iyi varsınız :)


üşengeçlik vs. bakımlı olmakSürekli bakımlı olan kadınların azmine hayranım. her sabah uyanıp yüzünü yıkamalar maskeler bol su içmeler spor yapmalar bla bla. ya da bazı bakım kremlerini düzenli kullanmanız gerekir.
bunları her gün yapan kadınlar var. sürekli bakımlılar.
bense son dakikada bakımlı olan biriyim. 2 gün yaparsam 5 gün yapmam ya da son gün yaparım. tamamen miskinliğim ve üşengeçliğimden. ben su içmek için kalkmaya üşenirken onlar yatmadan bacaklarına kremler sürüp,yüzlerini temizliyorlar.
azimlerine hayranım bir gün bende öyle bir kadın olabilmek isterim.

bir de makyajsız taş gibi olan pürüzsüz kadınlar var onlar hakkında yorum yapamıyorum bu özellikleri iç,m, dağlıyor.

14 Haziran 2011 Salı

Woman vs. Man

olur böyle şeylerPara dünyanın en gerekli ama en boktan şeyi. N üzücü ki onsuz hiçbir şey yapılamıyor.
Hayallerinizi gerçekleştirebilmeniz için paranızın olması gerek. Keşke gökten yağan bir şey olsa ve ben şemsiyeyi ters tuttuğumda her şey çözülse.

Hak etmek ve hak edilmek göreceli bir kavram sadece ilişkilerde değil her konuda.

Bir sürü şey oluyor dünyada.   insanlar ;
ölüyor
doğuyor
kırılıyor
seviliyor
hak etmediklerine    maruz kalıyor.

Hem insan bazen başkaları gibi olmak,onların hayatlarını yaşamak onlar yerine geçebilmek istiyor.

öyle oluyor işte.engellenemiyor.

Ohh Bee

Sonunda yeni evimize taşındık yerleştik. internetimiz de bağlandı. birkaç eksik dışında her şey enfes. üst katta 2 köpeği olan bir komşumuz var pek mutluyum :)
beklediğimiz birkaç parça kargo var ama bugün en heyecanla beklediğim Göksu'cuğumun tablosu gelecek :) Biraz internete alıştıktan sonra yeni yazılar yazacağım :)

10 Haziran 2011 Cuma

oley oley oleyy


sanırım ilk kez katıldığım bir çekilişten bir şey kazanıyorum. mutluluktan bayılabilirim. bu taşınma telaşıyla bitkin düşmüş ve yorulmuşken bu müthiş haberi aldımm :)
Sanırım bu yeni evimin şans meyvelerinden ilki oldu :)
ilk ev hediyemi Göksu 'dan geldi.
ilk ev hediyemin bir bloggerdan gelmesi de ayrı bir özel anı oldu benim için.
Göksucuğuma buradan teşekkür ediyorum.
kendime de kazanmaların devamını diliyorum :)

Bu da kazandığım enfes tatlı tual :)

9 Haziran 2011 Perşembe

evim sırtımda olsa kaplumbağa gibi


Yorgunluktan ölmek üzereyim gerçekten ölmek üzereyim. Bir öğrenci evinde bu kadar eşya olamaz. Bizimki artık öğrenci evi olmaktan çıkmış gitmiş.günlerdir topla topla bitmiyor. baya azaldı işimiz. cumartesi sabahı yeni evimize taşınmış olacağız. bugün temizliğini yaptık. mini mini kutu gibi pek güzel. 1. kat olduğu için balkona pota koyacağız doğuşla hasan basket oynacaklarmış :) ben çiçekler ve yeni kedilerle ilgileniyorum. yağmurlu bir günde eminimki bir kedi balkonuma sığınacak işte o zaman daha da güzel olacak her şey.

o kadar çok kıyafetim varmış ki benim giyecek hiçbir şeyim yok diye sızlanmamalıyım. 2 kişi jumbo boy çöp poşetlerine paylaştırdık kıyafetleri rahat 10 torba vardır. gören bizim evden kalkan bir yardım kampanyası var sanar.

Yarın son finalim var ama ben çalışmadım hiç :)

şimdi dinlenme zamanı :)

6 Haziran 2011 Pazartesi

new home sweet homekesin bir kararla tutacağımız eve karar vermiş bulunmaktayız. Yarın saçma kağıt işlemleri ardından mini mini bir evimiz olacak ,tam kutu gibi bir kare.

fotoğrafdaki evin güzelliğine bir ayrı umarım bir gün böyle bir ev alabilirim.

neyse şimdiki geçeceğimiz evin kirası da uygun olduğu için evde ufak tefek değişmeler yapmayı planlıyorum.

güzel koltuk örtüleri,güzel bir giysi dolabı,güzel masa örtüleri çiçekler,balkon ve dahası...
çok hoş hayallerim var yapabilirsem ne ala :)

perşembe cuma son 2 finalim var ardından taşınıyoruz :)

şimdi bir sürü iş beni bekliyor :)

5 Haziran 2011 Pazar

MisfitsBu arada sardığım yeni dizilerden biri Misfits. Çok fazla tanıdığım oyuncu yok.İlk bakışta tanıdığım tek isim Robert Sheehan oldu. Eğer Cherry Bomb'ı izlediyseniz siz de tanıyacaksınız.
Dizi +18 öğeler içeriyor. Konusu ise yıldırım çarpması sonucu sosyal hizmet görevi yapan 5 gencin farklı güçlere sahip olması ve yaşadıkları. Garip bir dizi başlarda sıkılabilirsiniz fakat sonra baya sarıyor.45 dakikalık eğlenceli bir dizi. ben buradan izliyorum.

Takıntı mı Katlanamama mı?


herkesin takıntıları veya katlanamadığı şeyler vardır. elbette benimde var. uzun zamandır olanda var bana yeni katılanlarda.

Geç kalınması benim için katlanılmaz bir şey. Bir süreliğine o insana sinir olurum o derece.
Eğer biriyle 6 da buluşmak için sözleştiysem ya tam 6 da ya da 6 ya 5 kala kesin orada olurum.Evden çıkmadan önce yokun uzaklığına göre tahmini bir süre oluşturup o süre öncesinde çıkarım.
Her şeyi planlarım otobüs kaçta kalkacak kaçta orada olacak. Belki çılgınlık ama elimden bir şey gelmiyor.Değiştiremiyorum. Ama iyi 10 dakika en fazla 15 dakika bekleme tahammülüm var. onun dışında asla. Berbat bir takıntı sayılmaz sanırım biraz disiplin ve karşındakini ne kadar önemsediğinle alakalı bir durum bu.

Ufak tefek takıntılarım da var. eğer bir aleti kullanmıyorsam kesinlikle fişini çekerim. bilgisayarımı şarjdan çıkardıysam kesinlikle fişini çekip kablolarını toplarım. darmadağın durması ya da fişe takılı olması boşa çalışıyormuş hissi uyandırıyor. belki de öyledir.

şuan yazarken birçok takıntı geliyor aklıma ardından da anılar. sanırım bu takıntı işi birazda genetik.
şimdi ben gidip biraz dizi izleyeyim ardından da sizi izlediğim dizi hakkında bilgilendiririm :)

3 Haziran 2011 Cuma

obladi oblada


Finallerimin ilk haftasını tamamlamış bulunmaktayım. Zorlu günler geçiriyorum. 1 en geç 1.5 hafta sonra taşınmamız gerek beğendiğimiz ev kiralanmış. 1 hafta içinde evi toplayıp sınavlara çalışıp taşınmamız gerek.
Ödüm kopuyor. Annemin dizinin dibinden ayrılmasaydım keşke diyorum bazen. İş başa düşünde sorumluluklar binince her şey ne de zor.

Sık bloga yazamamamın nedeni bu ev arama telaşım. Güzel şarkılar dinledim , favori gruplar buldum kendime.
Bir şeyler ilgimi çektikçe not ediyorum zamanım olunca blogda paylaşacağım.

İzmir'de hava iğrenç derecede sıcaklaşmaya başladı. bende çarşafa girmeyi düşünüyorum.içime bir bikini üstüne bol çarşaf rüzgar estimi mis püfür püfür olur :)
Böyle saçma çözümlerim var.

Bu ara umutsuz ev kadınları gibiyim. Sürekli bir şeyleri düzeltip,yıkıyorum.

bazen kendimi yumuşatıcıya bastırasım geliyor.

İyi haftasonları  :)

http://fizy.com/s/1m0ot9 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...