14 Şubat 2012 Salı

Bugün aslında sıradan güzel bir gün


Sevgililer gününün tek farkı google idi. Biz yine kendi işlerimizle boğuştuk. dün gece 00.00 dan sonra Orhun'a sarıldık. Sabah üçümüz bir şeyler yaptık. 6 ay sonra elektrik faturamız geldi.Bir geldi pir geldi.Onun etkisiyle öğlen çok mutsuzduk ve bir sürü aksilik çıktı. İnsanların orada burada oldukları saatlerde biz Balçova Belediyesi'ndeydik. Kattan kata masadan masaya sürüklendik. Sonra bir köşede oturup bekledik dosyaları. Beklerken boş durmadık biraz angry birds oynadık. Ben angry birds oynarken sevgili sevgilim saçımı ördü 3 yerinden. Böyle zaman geçirmeye çalışırken insanlar gelip geçti önümüzden.Bize gülümsediler,biri vardı ki gelip konuştu fotoğrafımızı çekmek istedi.Sonra gülüştük gitti. Tüm günü sevgili sevgilimin ördüğü 3 adet saç örgülü muhteşem saç modelimle geçirdim. Belediyede aslında boşuna beklediğimizi öğrendikten sonra ara sokaklardan yeni keşiflerle nüfus müdürlüğüne gittik. Çok güzel evler gördük,hayal kurduk. Yokuşlardan hızımızı alamayıp koşturarak indik.Yağmur yağdı biz yürüdük,biz ıslandık,gülüştük,mont altına girdik.
Tek katlı güzel bahçeli evler gördük kaç kedi kaç köpek sahipleneceğimizi düşündük.Bir teyze vardı kapısında kedilerin olduğu ileride bende öyle olacakmışım.Umarım olurum.

Sonra yemek yedik eski favori yerimizde ama çok bozmuşlar öyle böyle bozmuşlar ki önünü alamadık.
Necati Amca'ya da hediyemizi alarak Şaşal ailesinin tüm fertlerine aldığımız hediyeleri tamamladık.
Elektronik mağazasında gezdik. Sevgili sevgilim bana nergis aldı. Koklaya koklaya eve geldik. Muhtar sevgililer günümüzü kutladı.

Günümüz bazı anlar dışında her şey tarihin 14 şubat olmadığı güzel günler gibiydi.

Şarkısız son olmaz. Günün anlam ve önemi üzerine ; Her gün sevgililer günü seninle.

1 yorum:

D!mple Rock dedi ki...

Erkek arkadaşımla 14 Şubat'ı kutlamayan ve asla kutlamayacak olan biz, tesadüfen bana çiçek alan sevdiceğim ve çiçeğimle yolda utançla yürüdük. 14 şubat telaşına düşmüş gibi görünmekten hayli huysuzlandık.

Bize zaten hergün bayram, her gün çiçek, her gün böcek (:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...