28 Haziran 2012 Perşembe

Kepli küplü günler

Sonunda sevdiceğim mezun oldu. 2 gündür onun heyecanlı koşuşturmasını yaşıyorduk. Salı günü onun kep ve cübbesiyle bende fotoğraf çekildim.2. sınıf olmama rağmen geçen yıl ve bu yıldan kepli fotoğraflarım neredeyse tamam :) Şaka bir yana onların fakültesi sahneye çıktığında sanırım elim ayağım birbirine karışmıştı. Şimdi bu kadar heyecanlanıyor iken kendi mezuniyetimde vaziyetin ne olacağını tahmin edemiyorum.
Fotoğraf makinesini bir ara o kadar titrettim ki son fotoğraflar biraz fazla bulanık. Sonrasında bile ellerimin titriyordu. O anlar çok farklı hissediyor insan hem bir an önce mezun olmak istiyor hem korkuyor. Bir anda kendimi onun yerine koydum ne yapardım, nasıl davranırdım hiç bilemiyorum. 

Akşamında da Çeşme'deki Kafe Pi ' ye gittik. Akşamı dediğim kep töreni sonrasında oraya gitmemiz 12 yi geçmişti. Önce çorbacıda çorba içtik ardından oraya gittik. İlk kez gidiyorum karanlık olduğundan aşırı inceleyemesemde hoş bir mekandı sevdim. Herkesin her kıyafetle gelebileceği bir mekan.
Uzun zamandır alkol tüketmediğimden 2 votka yetti bana :)
Dönüşünde de yine o çorbacıda çorba içip öyle döndük.
Dönüşümüzde neredeyse gün ağarmak üzereydi dönüşümüz serviste uyumakla geçti yani en azından benim öyleydi. Uyandığımızda Şen Yuva'ya kahvaltıya gittik ardından eve döndüğümüzde tekrar uyuduk. Yani dünümüz biraz fazla uyumakla geçti.

Bunlarda kahvaltıdan. Eğer İzmir'de yaşıyorsanız ya da yakın zamanda gelecekseniz kesinlikle gitmenizi tavsiye ederim.Sıradakilere de tez zamanda işleri hazır bir şekilde mezun olmayı dilerim :)

Şarkısız son yok


Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...